
URODZINY MK BOWLING – DANZEL W POZNANIU!
Z okazji urodzin MK Bowling zapraszamy Was na wyjątkowy wieczór pełen muzycznych emocji. W ramach cyklu King is Back na scenie wystąpi niekwestionowana legenda muzyki tanecznej – DANZEL!
Kiedy?
Sobota, 15.03.2025, start: godz. 21:00.
Gdzie?
MK Bowling, Poznań
Bilety dostępne tutaj:
https://tobilet.pl/danzel-king-is-back.html
DLACZEGO WARTO BYĆ Z NAMI?
Danzel, czyli Johan Waem, to belgijski wokalista, którego hity znają wszyscy:
„Pump It Up” – hymn parkietów na całym świecie,
„You Spin Me Round”,
„Put Your Hands Up in the Air” – kto nie podnosił rąk do góry przy tym kawałku?
Jego występy to połączenie energetycznej muzyki, niesamowitego wokalu i show, które zostaje w pamięci na długo.
Nie bez powodu zdobył tytuł najlepszego zagranicznego artysty na ESKA MUSIC AWARDS i wygrywał serca publiczności w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
CZEKA NA WAS:
Wyjątkowa atmosfera urodzinowa MK Bowling,
Kultowe przeboje w nowych aranżacjach,
Niezapomniany show z udziałem muzyków i tancerzy,
Wieczór, który naładuję Was pozytywną energią na długo!
Zarezerwujcie miejsce na parkiecie, bo Danzel wie, jak rozkręcić imprezę! Niech energia płynąca z muzyki połączy wszystkich w jeden wielki taneczny vibe.
MK Bowling – tam, gdzie rodzą się wspomnienia!
Do zobaczenia na parkiecie!
DANZEL:
Artysta pochodzi z Belgii. Doskonały wokalista oraz multiinstrumentalista, promujący muzykę pop i dance.
W 2004 roku zadebiutował utworem: “Pump It Up”. W bardzo krótkim czasie pojawił się na listach przebojów w kilkunastu krajach Europy co dało mu niezwykłą popularność. Na swoim koncie ma 5 milionów sprzedanych singli spośród trzech albumów, z których pochodzą przeboje: “Pump it up”, „You spin me round”, „My arms keep missing you”,“Put your hands up in the air” czy „Jump”.
Doceniany, wyróżniany, nagradzany na festiwalach wysokiej rangi, tj. MTV MUSIC AWARDS w Rosji w 2005 roku. W Polsce w 2006 roku na festiwalu ESKA MUSIC AWARDS 2005 otrzymał tytuł najlepszego zagranicznego Artysty. Danzel jest jedną z najważniejszych i barwniejszych postaci muzyki tanecznej, a jego utwory są grane przez DJ-ów na całym świecie.
Danzel od początku swojej kariery niemalże każdego roku odwiedza Polskę w ramach swoich europejskich tras koncertowych. Jego koncerty odbywają się w dwóch odsłonach: klubowej oraz popowo-rockowej z zespołem. Nowe aranżacje wielkich hitów DANZEL’a, wykonywane są w towarzystwie znakomitych muzyków oraz tancerzy. Pełne energii koncerty zaskakują publiczność, powodując niezapomniane wrażenia!
Danzel w spektakularnym stylu wygrał XVI edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo w telewizji Polsat. W programie wcielił się w 10 różnych postaci.
Wydarzenie:
https://fb.me/e/2O11S92Ta