TravelStore- Biuro Podróży

TravelStore- Biuro Podróży

Lokalizacja: poziom 0

tel.: 61 2224620

Fax.: 61 2224621

mail: galeria@travelstore.pl

www: www.travelstore.pl

Naszym celem jest zagwarantowanie każdemu klientowi udanych wakacji na najwyższym poziomie. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi na rynku polskimi i niemieckimi tour operatorami, takimi jak TUI, Neckermann, Thomas Cook, Dertour, Meiers Weltreisen, ITS, Jahn Reisen, FTI, Schauinsland, Airtours, Itaka, Rainbow Tours, Grecos, , Wezyr Holidays, Sun & Fun, Exim Tours czy Alfa Star.

Zarówno my jak i wszyscy organizatorzy posiadamy wymagane zabezpieczenia prawne i finansowe dla naszych klientów. Podróżujemy liniami lotniczymi, które spełniają międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Proponowane przez nas hotele i kierunki zostały sprawdzone przez naszych klientów, a często również przez nas samych.

Zawsze staramy się znaleźć najkorzystniejszą cenowo i jakościowo ofertę. Systemy rezerwacyjne kilku najlepszych operatorów skupione w jednym miejscu oraz ceny identyczne jak w salonach własnych, z łatwością nam na to pozwalają.

Oferujemy wyloty zarówno z lotnisk polskich jak i niemieckich. Specjalnie dla Państwa codziennie selekcjonujemy spośród setek ofert, te najlepsze. Nasi pracownicy są otwarci na wszelkie pytania i zawsze chętnie służą poradą i pomocą. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wakacyjnymi propozycjami na naszej stronie lub podczas bezpośredniej wizyty w naszym biurze, gdzie sprawnie i w przyjemnej atmosferze będziecie Państwo mogli wybrać wymarzone wakacje.

Zapraszamy - już dziś dołączcie Państwo do grona naszych zadowolonych klientów!